News

ВІДРАЗУ ТРИ МЕДАЛІ ЗА ІННОВАЦІЇ ОТРИМАЛА ТЕХНІКА CLAAS НА МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ SIMA 2019
ВІДРАЗУ ТРИ МЕДАЛІ ЗА ІННОВАЦІЇ ОТРИМАЛА ТЕХНІКА CLAAS НА МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ SIMA 2019

На міжнародній виставці сільськогосподарських машин і технологій SIMA 2019, що відбулася в Парижі з 24 по 28 лютого, компанія CLAAS отримала три медалі.
1jaguar-mitteilung-auf-hs

Так, золотої нагороди удостоївся кормозбиральний комбайн на гусеничному ходу JAGUAR 960 TERRA TRAC, а бронзою були відзначені універсальна жатка з гнучким ріжучим апаратом CONVIO FLEX і колісний навантажувач TORION.

Журі конкурсу інноваційних розробок виділило в цьому році три основні тренди в розвитку технологій для сільськогосподарського виробництва: підвищення ролі цифрових рішень; якість і продуктивність машин виходячи з умов роботи і культури, яка обробляється; питання безпеки експлуатації і забезпечення комфорту механізаторів.

Дві медалі компанія CLAAS отримала в рамках другого тренду, пов'язаного з підвищенням продуктивності та універсальності сільгоспмашин. Експерти відзначили, що кормозбиральний комбайн на гусеничному ходу JAGUAR 960 TERRA TRAC може усунути основну перешкоду, що виникає при використанні гусеничної техніки на заготівлі кормів. Йдеться про пошкодження трав'яного покриву при розворотах. У JAGUAR 960 TERRA TRAC ця проблема вирішується за рахунок інтелектуальної системи автоматичного підйому передніх роликів. При цьому тиск гусениць, які контактують з грунтом з піднятими роліками, виявляється нижчим, ніж у стандартних колісних комбайнів. Ще однією перевагою даної технології, в порівнянні з традиційним колісним ходом, експерти назвали відсутність необхідності коригувати тиск в шинах при переході між режимами руху по дорогах і в полі. Завдяки саме цим перевагам комбайн JAGUAR 960 TERRA TRAC отримав одну з двох золотих медалей.
convio 

З точки зору впливу на зростання продуктивності бронзової медалі була удостоєна універсальна жатка CONVIO FLEX. Вона володіє гнучким ріжучим апаратом, здатним адаптуватись до особливостей збирання різних культур і може однаково добре прибирати три види культур: зернові, бобові та олійні. Здатність копіювати рельєф поля також допомагає знижувати до мінімуму втрати при збиранні, а рухомі в залежності від швидкості роботи комбайна транспортерні стрічки забезпечують рівномірний потік скошеної маси до системи обмолоту.

 torion

Таким, що сприяє підвищенню безпеки експлуатації, експертним журі був відзначений бронзовою медаллю колісний навантажувач TORION. Його внеском у зниження ризиків виникнення небезпечних для життя і здоров'я механізаторів ситуацій є вдосконалена двокомпонентна система повороту. За рахунок керованої задньої осі з 40°  до 30 ° зменшено кут повороту шарнірного вузла, що підвищує стійкість машини без шкоди її високої маневреності.

https://www.claas.ua/cl-pw-ru/mir_claas/claas-sobytiya/soobshchyeniya/sima-2019/1978160

  • CLAAS Group

High-quality equipment. Professional service. Reliable partnership.