News

AGRITECHNICA 2019: ІННОВАЦІЙНІ РОЗРОБКИ CLAAS ОТРИМАЛИ ТРИ СРІБНІ МЕДАЛІ
AGRITECHNICA 2019: ІННОВАЦІЙНІ РОЗРОБКИ CLAAS ОТРИМАЛИ ТРИ СРІБНІ МЕДАЛІ

Німецьке сільськогосподарське товариство (DLG) присудило трьом розробкам CLAAS срібні медалі на конкурсі інновацій AGRITECHNICA 2019. Двох нагород удостоївся зернозбиральний комбайн LEXION: за новітню систему обмолоту APS SYNFLOW WALKER в моделях з клавішним молотильно-сепаруючим пристроєм (МСП) і систему автоматичної настройки подрібнювача соломи CEMOS AUTO CHOPPING. Третю медаль заслужила система контролю потужності двигуна і швидкості руху CEMOS AUTO PERFORMANCE, впроваджена на кормозбиральному комбайні JAGUAR.

Завдяки APS SYNFLOW WALKER комбайни другого покоління LEXION 6000 встановили нові стандарти ефективності обмолоту і сепарації для машин з класичним клавішним соломотрясом. Концепція МСП має барабан попереднього прискорення діаметром 450 мм, 755-міліметровий молотильний барабан з десятьма бичами і додатковий сепараційний барабан діаметром 600 мм, встановлений відразу за молотильним. Ширина пристрою становить 1 700 мм. Збільшений діаметр барабана створює кут охоплення в 132 ° на молотильному і 116 ° - на сепаруючому барабані. Дані характеристики, у додатку з синхронізованою швидкістю обертання барабанів, забезпечують рівномірний і щадний вплив на потік маси при одночасній економії палива. Активна площа сепарації залишкового зерна в 6000-ї серії комбайнів LEXION становить 3,18 м².

Включення і регулювання заслінок і поворотних планок деки здійснюються гідравлічно за допомогою терміналу CEBIS, що забезпечує швидке налаштування системи на роботу на будь-якій культурі або при зміні умов експлуатації. Блокуванню барабанів запобігає система захисту від перевантажень. Крім того, сегменти попередньої деки можуть повертатися в потоці рослинної маси, що дозволяє з високою точністю контролювати інтенсивність обробки рослин, підлаштовуючи її, наприклад, під збір ячменю. Як і всі інші параметри роботи системи обмолоту, налаштування дек інтегровано в CEMOS AUTOMATIC. Для технічного обслуговування і заміни будь-яка з дек доступна з бокової частини комбайна. Діапазон швидкості обертання барабанів від 160 до 920 об / хв дозволяє системі APS SYNFLOW WALKER показувати свою ефективність при обмолоті різних культур.

lexion-pic

Ще одна інноваційна розробка, реалізована в зернозбиральному комбайні LEXION, що отримала срібну медаль, - це CEMOS AUTO CHOPPING. Під час обмолоту дана система в постійному режимі аналізує рівень вологості і обсяг соломи, коректуючи відповідно до цього положення противорізу і терткового днища подрібнювача. Тим самим економиться до 10% дизельного палива. У терміналі CEBIS механізатор, на свій розсуд, задає лише режим, якому повинна слідувати система: якість подрібнення або ж максимальна продуктивність.

2019-09-19-de-de-innovationen-pic-2

Система CEMOS AUTO PERFORMANCE дозволяє кормозбиральному комбайну JAGUAR зберігати без змін задану швидкість руху і підлаштовує потужність двигуна і темп роботи під поточний потік маси. Якщо обсяг рослинної маси , що надходить  збільшується, спочатку зростає потужність двигуна, а після цього знижується швидкість руху. Коли потік, навпаки, зменшується, то автоматично падає і потужність двигуна. Це дозволяє стабілізувати роботу двигуна і усунути різкі зміни в робочому навантаженні. В результаті більш рівномірним стає потік кормової маси, підвищується експлуатаційна надійність і знижується витрата палива. Крім того, істотно зменшується навантаження на механізатора, особливо в складних умовах збору, які потребують підвищеної уваги.

2019-09-19-de-de-innovationen-pic-3-1

Інноваційні розробки CLAAS можна буде побачити з 10 по 16 листопада в рамках виставки AGRITECHNICA 2019 на стенді CLAAS в Павільйоні №13.

https://www.claas.ua/cl-pw-ru/novosti-otzyvy/claas-sobytiya/novosti/agritechnica-2019-medali/2064596

  • CLAAS Group

High-quality equipment. Professional service. Reliable partnership.