News

Доктор Клаус Драйєр з дружиною відвідали компанію КОНКОРД
Доктор Клаус Драйєр з дружиною відвідали компанію КОНКОРД

5 вересня 2019 року Доктор Клаус Драйєр, який є співвласником компанії AMAZONE-Werke в третьому поколінні, разом із дружиною відвідали компанію КОНКОРД.

Як відомо, в 1999 році він офіційно передав управління своєму синові дипл. інж. Крістіану Драйеру, який приєднався до компанії і управляє нею спільно з доктором Юстусом Драйером. Тим часом, Клаус Драйєр, який має відмінне здоров'я, продовжує активно працювати в якості члена Виконавчої ради, піклуючись про велику кількість спеціальних проектів в компанії. У 2018 році він відсвяткував 60-річчя своєї роботи в Amazone.

В ході візиту гості мали можливість ознайомитись з планами розвитку продажів компанії КОНКОРД, порівняти показники за кілька останніх років та відчути серйозні наміри президента фірми Е.Й. Гайсинського на подальшу плідну співпрацю.

IMG_4737

Крім того, не аби-яке враження на подружжя Драйєр справили масштаби території головного офісу фірми КОНКОРД.

IMG_4796IMG_4801IMG_4809

Приємною несподіванкою для шановних гостей стали презентовані в якості подарунків вишиванки.

IMG_4756-1

У відповідь, Д-р Драйєр подарував Е.Й. Гайсинському написану ним книгу Die AMAZONE-Chronik, яку власноруч підписав.

IMG_4762

2-1

Діловий візит закінчився вечерею у теплій та дружній атмосфері, де було розказано низку цікавих історій з життя, жартів, традицій та висвітлено майбутні перспективи розвитку обох компаній з успішною багаторічною історією.

  • КОНКОРД

High-quality equipment. Professional service. Reliable partnership.